نحوه انتخاب کلمات کلیدی برای سئو سایت

نحوه انتخاب کلمات کلیدی برای سئو سایت

آموزش نحوه انتخاب کلمات کلیدی برای سئو سایت

اگر کمی در مورد سئو در اینترنت جستجو کرده باشید متوجه می شوید که الگوریتم های گوگل برای بررسی مطالب سایت ها و رتبه دهی به انها روز به روز هوشمندتر می شوند.نحوه رتبه دهی براساس کلمات کلیدی به سمت مفهومی تر شدن پیش رفته و متناسب با این به روز رسانی نحوه انتخاب کلمات کلیدی برای سئوی سایت و بالابردن رتبه ان در نتایج جستجوباید مفهومی تر باشد.زیرا کاربران اینترنت برای یافتن نتایج موضوع مورد نظر خود یک کلمه خاص را جستجو نمی کنند بلکه ترکیبی از چند کلمه یا بیشتر اوقات یک عبارت یا جمله کامل را  جستجو می کنند.

الگوریتم گوگل و تاثیر آن در انتخاب کلمات کلیدی

برهمین مبنا نیز الگوریتم های گوگل جستجوی خود را براساس مفهوم و ترکیب این عبارات قرار داده و برای مثال یک صفحه ازسایت را از نظر مطابقت وهماهنگی مطالب از نظر مفهوم صفحه و همینطورکلمات پرتکرار و کلمات مترادف با ان در ادرس صفحه , عنوان صفحه, کلمات داخل متن ان, تگ ها ,کلمات کلیدی ,خاصیت های  تایتل و Alt و دیسکریپشن بررسی می کنند و کلماتی را به عنوان کلمات کلیدی انتخاب می کنند که در تمامی قسمت هایی از صفحه که عنوان شد بیشترین تکرار را  داشته باشند و به عنوان موضوع اصلی مطلب تشخیص داده شوند.

هنگامی که کاربر یک عبارت یا کلمه را جستجو می کند موتور جستجوی گوگل درمیان  سایت هایی که توسط ربات های خود ایندکس کرده جستجو می کندو در نتایج جستجوی خود سایت هایی را در رتبه بالاتری قرار می دهد که بیشترین مطابقت را هم در عنوان و مطالب و ادرس  صفحه و کلمات کلیدی  باعبارتی که کاربر جستجوکرده داشته باشد .

درباره نویسنده

هوشمند ارتباط

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

برخی از مشتریان و همکاران

تماس با ما


راز موفقیت در هر نوع کسب و کاری در مرحله اول ارتباط موثر، مداوم و مشاوره مفید است. از اینرو ارتباط مستقیم و مکاتبه با مشتریان و پشتیبانی از ارکان و اصول فعالیت های هومر می باشد. هرگونه سوال یا درخواستی دارید با ما در ارتباط باشید
آدرس:

اصفهان
خیابان بزرگمهر - چهارراه هشت بهست

ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17:00
پنج شنبه ها 8:30 تا 12:30

تلفن:

03135272507

09132258266

09139050884

رویایتان چقدر بزرگ است! آیا می دانید خدمات و خرید اینترنتی در آینده ای نزدیک نیمی از سبد خانوارها را پر می کند؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوشمند ارتباط رسانه می باشد